Řešení

FlexiBee    

více na stránkách výrobce
 

Software pro účetnictví je nezbytností. FlexiBee však umí mnohem víc. V možnostech automatizací a napojení aplikací třetích stran je prostě bezkonkurenční. Můžete jej provozovat v cloudu, za měsíční poplatek nebo na vlastním serveru, kdy zaplatíte počet licencí. Máte k dispozici klientskou aplikaci pro každodenní práci, ale i webové rozhraní přístupné z jakéhokoli zařízení bez nutnosti instalace. 

Ovládání je intuitivní a uživatelsky velmi přátelské. Pokud máte vysoké nároky na přizpůsobení, analýzu dat či pokročilé automatizace najdete u FlexiBee co hledáte. Už nemusíte zadávat opakovaně stejná data a již není třeba hledat relevantní informace na různých místech. Snadno propojíte skladové hospodářství s vaším e-shopem, nastavíte synchronizace objednávek či automatické vystavování faktur, včetně rozesílání. Můžete automatizovat různé činnosti, které mají následovat po určitých skutečnostech, jako je zhoršení bonity vašeho klienta, prodlení úkolů či obdržení úhrady. Do automatizačních workflow lze zahrnout i veřejná data či výstupy dodavatelských systémů.   

Dativery

více na stránkách výrobce
 

Dativery mění způsob práce a využití aplikací v podnikovém prostředí. Dativery vám umožní, abyste na svém monitoru viděli pohromadě relevantní informace z různých aplikací, včetně dat z veřejných zdrojů. V e-mailu uvidíte relevantní data z vašeho CRM, v CRM tikety z helpdesku a v helpdesku případné problémy platební morálky klienta z fakturace. Můžete přepínat mezi aplikacemi a vidět záznamy, které vás zajímají, ale i ručně dohledávat potřebné informace.

Největší výhodou Dativery, které nahlíží na integrace odlišným způsobem než Integromat, je jednoduchost. Rychlé a snadné nastavení propojení různých aplikací je díky tomu, že Dativery zpravidla nepřenáší hodnoty z jedné aplikace do druhé, ale pouze zobrazuje relevatní informace k danému záznamu z jiných aplikací. Dativery obsahuje i scénáře, které mají potenciál zcela změnit zaběhlý způsob, jak se dosud daná činnosti provádí. Příkladem může být integrace FlexiBee s nástrojem pro vytěžování dat z daňových dokladů. Fakturu pouze pošlete na danou mailovou adresu a veškeré hodnoty, které je třeba při zaúčtování faktury zadat jsou načteny do automaticky vygenerovaného účetního záznamu. 

Integromat  


více na stránkách výrobce
 

Integromat propojuje a automatizuje. Tato integrační platforma, vám zcela změní pohled na to, jak a co ve vaší firmě lze automatizovat. Pokud chcete inovovat své procesy, bez takovéhoto nástroje se neobejde. Dnes již není možné vystačit si při řízení společnosti s jedním softwarem. Je nutné používat několik aplikací či oborové nástroje. Často je užitečné pracovat s veřejnými daty či s výstupy ze systémů dodavatelů. Bez vzájemného provázaní, neboli integrace to však fungovat nebude. Díky Integromatu můžete bez složitého programování analyzovat data napříč různými aplikacemi, automatizovat procesy či vytvářet složitá workflow.  

Můžeme vám pomoci nejen s nastavením konkrétních automatizací, ale máme bohaté zkušenosti s diagnostikou firemních procesů, které se ve vaší firmě provádí neefektivně. Pro lidi zevnitř společnosti je zpravidla velmi těžké identifikovat činnosti, které lze automatizovat. Ukážeme vám co si lze představit pod souslovím "digitalizace procesů".