Služby a řešení

 

On-line prodej a digitální marketing

diagnostikaNeusilujeme o správu PPC kampaní, sociálních sítí či nastavení webové analytiky. Tvrdíme, že častou příčinou špatných investic do této oblasti je jakási živelnost, s kterou k této problematice firmy přistupují. Mnoho peněz můžete ušetřit, když budete znát čeho lze dostáhnout, jaká očekávání jsou reálná a kolik je rozumné investovat. Zacílení kampaní na optimální publikum či stanovení klíčových indikátorů výkonnosti považujeme za nezbytné a seriózní digitální agentury začínají chápat, že jejich odměna musí mít vazbu na přínos pro klienta. Jste-li si jisti, že vaše digitální agentura odvádí bezvadnou práci, nemusí vás tato oblast zajímat.

Spustit diagnostiku

 

Digitalizace dokumentů a archivace

diagnostikaTéma, které nás baví a vidíme ho často jinak než ostatní. Digitalizace dokumentů, jejich vytěžení, konverze a právní průkaznost po celou dobu živostnosti dokumentů není tak jednoduchá, jak se může zdát. Nemyslíme si, že digitalizaci a archivaci dokumentů zajistí DMS řešení (informační systém pro správu a archivaci dokumentů), ač dodavatelé takového softwaru často toto tvrdí.
Vhodných softwarových řešení je mnoho a náklady mohou být překvapivě nízké, zásadní je však nastavení podnikových procesů a proškolení klíčových zaměstnanců. S účinností nařízení eIDAS a přijetím adaptačních zákonů se tato oblast bezesporu stane horkým tématem následujících let.

Spustit diagnostiku

 

Cloudové služby, jejich integrace a pracovní mobilita

 

diagnostikaHodně se o tom mluví (Průmysl 4.0 či Práce 4.0, Internet věcí, Big Date...), ale jaké příležitosti či hrozby z toho plynou pro vaši společnost? Záleží v jakém oboru podnikáte. Můžete si však být jisti, že nakonec budete výzvám čelit i Vy. Myslíme si, že právě tyto oblasti budou rozhodovat o úspěchu či problémech firmy v následujících třech či pěti letech. Doporučujeme tuto oblast diagnostikovat až po vyhodnocení oblastí On-line prodeje a digitálního marketingu, případně Digitalizace dokumentů a archivace.

Spustit diagnostiku

 

Poznejte vaši skutečnou cílovou skupinu a oslovte to správné publikum. Začněte platit vaši digitální agenturu za to, co vám přinese.

diagnostika

Už žádný ztracený dokument! Zbavte se šanonů a pracujte s digitálními dokumenty jednodušeji než si dokážete představit.

diagnostika

Opravdu potřebujete servery a software dražší než luxusní auto? Pracujte s relevantními daty a dejte svým lidem nástroje, které jim pomohou.

diagnostika